Mülk yönetimi MallMark’a emanet edilen Centrum Garden, yeni marka karması ile benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Mülk yönetim hizmetleri MallMark tarafından gerçekleştirilecek olan Isparta Centrum Garden Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 17 bin 530 metrekarelik kiralanabilir alanıyla kapılarını 2015 yılında açılmıştı.

3 Bloktan oluşan rezidansı, bünyesinde bulunan 200 oda kapasiteli Hilton Garden Inn Oteli ve 1.000 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı ile Centrum Garden Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçilerine tam kapsamlı bir yaşam merkezi olarak ev sahipliği yapıyor.

Mülk yönetimi MallMark’a emanet edilen Centrum Garden, Antalya, İstanbul, Konya çevre yollarının birleşiminde bulunan avantajlı konumunun yanı sıra yerleşik nüfus ve seyahat halinde olan yol ziyaretçilerine MallMark imzalı yeni marka karması ile benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Centrum Garden, müşteri memnuniyeti odaklı kurgulanan yeni hizmet anlayışı, yenilenen marka karması, hazırlanan yeni etkinlik ve festival organizasyonları ile MallMark partnerliğinde başarıya yürümeyi hedefliyor.

Yenilenen marka karması ve benzersiz hizmetleriyle birlikte Centrum Garden, ziyaretçilerine sadece alışveriş imkanı sunmakla kalmayıp, aynı zamanda keyifli bir yaşam merkezi deneyimi sunmayı amaçlıyor. MallMark partnerliğinde başarıya yürüyen Centrum Garden, Isparta ve çevresindeki ziyaretçileri için hem alışveriş hem de sosyal yaşamın bir parçası olacak.

 

Kaynak: https://avmdergi.com/isparta-centrum-garden-avmde-mallmark-ruzgari-esecek/