HAKKIMIZDA

25 yıllık tecrübenin ardından, alanında profesyonel ekiplerle kurulan MallMark Gayrimenkul bir yönetim şirketinden fazlası olmak amacıyla yurtiçi ve yurtdışında Avm yönetimi, Avm kiralama, proje ve konsept geliştirme, varlık yönetimi ve finans yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

KURUCUMUZ HAKKINDA

Mallmark kurucusu olan ve görevine Genel Müdür olarak devam eden Aytaç Özçiçek, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde ve Kanada’da perakende ve AVM sektörü ile ilgili eğitimler almış, 1997 yılından bu yana perakende ve alışveriş merkezleri sektöründe bulunmuştur.

Perakende sektöründe Marks and Spencer ve Toys”R”Us firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra, sırasıyla Ankara Carrefour Alışveriş Merkezi Müdürlüğü, Armada Alışveriş Merkezi Genel Müdür Yardımcılığı ve Vekilliği, Panora Alışveriş Merkezi Genel Müdürlüğü, Rönesans Holding’de Marmara ve Ege bölgesindeki alışveriş merkezlerinin yönetiminden ve kiralamasından sorumlu koordinatör ve İstanbul’un ilk Outlet Center’ı olan Olivium Outlet Center’da Genel Müdürlük yapmıştır. Ağustos 2015’e kadar AVM Partners firmasının Yönetim ve İş Geliştirme departmanının başında görev almış, Ağustos 2015’te AVM Partners ve JLL’in birleşmesinin ardından JLL Türkiye Yönetim Direktörü ve İcra Kurulu üyesi olarak görevini yürüten Özçiçek, 2009 yılında “Alışveriş Merkezi Yönetimi” isimli kitabı yazmıştır. 2013 yılından itibaren İstanbul Üniversitesi’nde, altı dönem AVM Yönetimi üzerine ders vermiştir.

Perakende sektörünün önemli sertifikasyonlarından CSM(Certified Shopping Center Manager) ünvanına sahip olan Aytaç Özçiçek, Soysal’ın düzenliği Perakende Güneşi ödül töreninde Alışveriş Merkezleri kategorisinde 2013 yılının “En Başarılı Profesyonel Yönetici” ödülünü kazanmıştır.